انواع بیمه عمر و سرمایه گذاری

انواع بیمه عمر و سرمایه گذاری

اصل و اساس بیمه‌ عمر حمایت بیمه شده در طول قرارداد و حمایت از بازمندگان در صورت فوت بیمه شده‌ است.
انواع بیمه عمر و سرمایه گذاری در تضمین آرامش آینده‌ی شما طراحی و ارائه شده‌ است.

انواع بیمه عمر آنیل به شرح زیر است:

• بیمه عمر و سرمایه گذاری
• بیمه عمر زمانی
• بیمه تمام عمر
• بیمه عمر مانده بدهکار انفرادی
• عمر و بازنشستگی
• بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان
• بیمه عمر و تامین آتیه خانواده
• بیمه نامه های بازنشستگی ۵ ساله و با وام های کوتاه مدت

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری

بیمه عمر و سرمایه گذاری یکی از محبوت‌ترین انواع بیمه عمر است. این بیمه‌نامه مزایایی مانند پوشش‌ها و سرمایه گذاری را برای بیمه‌گزار فراهم می‌کند.
این بیمه هم برای زمان حیات بیمه شده و هم در زمان فوت بیمه شده پوشش‌های گوناگونی دارد. مهم‌ترین مزیت بیمه عمر و سرمایه گذاری این است که حق بیمه عمر در پایان قرارداد به همراه سود تضمینی پرداخت می شود.

بیمه عمر به شرط فوت (بیمه عمر زمانی)

این بیمه نامه اگر فرد بیمه شده در طول داشتن بیمه نامه فوت نماید، سرمایه بیمه نامه به سودبران این بیمه نامه پرداخت می‌شود. اما اگر دارنده این بیمه نامه در پایان قرارداد بیمه نامه زنده باشد هیچ مبلغی به وی پرداخت نمی‌شود. علت این بیمه نامه، پرداخت مبلغ بسیار ناچیزی است که به عنوان حق بیمه پرداخت می‌شود و در مقابل خسارتی است که به سودبران بیمه نامه پرداخت می‌شود.

بیمه عمر به شرط حیات (بیمه تمام عمر)

در این بیمه نامه اگر فرد بیمه شده در هر سنی و در هر سال بیمه ای‌اش فوت نماید، شرکت بیمه سرمایه‌ای را به سودبران این بیمه نامه پرداخت می‌کند. در واقع دارنده بیمه عمر هیچ پوششی به غیر از پوشش فوت ندارد. در انتهای قرارداد هم اگر فرد زنده باشد هیچ مبلغی به وی پرداخت نمی‌شود.

بیمه عمر مانده بدهکار انفرادی

این بیمه نامه برای فردی که در حین بازپرداخت وام بانک‌ها و موسسات مالی فوت نماید، مورد استفاده قرار میگیرد. برای این که اگر بیمه شده قبل از پایان مدت وام فوت کند، پرداخت اقساط باقی مانده بر عهده بازماندگان می‌باشد. با انتخاب بیمه عمر آنیل، بدهی‌های بیمه‌گزار برای بازماندگان مشکل ساز نمی‌شود.

بیمه عمر و بازنشستگی

یکی از طرح‌ های بیمه عمر آنیل، بیمه عمر و بازنشستگی است. این طرح از بیمه با قرارداد و پرداخت حق بیمه، مبلغ اندوخته شده به عنوان مستمری پرداخت خواهد شد. اگر مستمری برای سال‌های بازنشستگی خود ندارید بهتر است که بیمه عمر و بازنشستگی را داشته باشید تا بتوانید هم از پوشش‌های بیمه عمر و هم از بحث سرمایه‌گذاری این بیمه نامه استفاده نمایید.
بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان
با داشتن این بیمه نامه، سرمایه گذاری در سنین پایین شکل می‌گیرد و در زمانی که فرزندان در سنی قرار گرفتند که نیاز به حمایت مالی داشتند می‌توانند از اندوخته مالی بیمه نامه خود استفاده نمایند. مدت این بیمه را می توان تا ۳۰ سال انتخاب کرد. در طول داشتن این بیمه نامه همه پوشش‌های بیمه عمر و سرمایه گذاری انجام گرفته در بیمه عمر انجام می‌شود.

بیمه عمر و تامین آتیه خانواده

بیمه عمر و تامین آتیه یکی از طرح‌های بیمه عمر است که هر فردی می‌تواند این بیمه نامه را بر اساس شرایط بیمه عمر داشته باشد. سرمایه فوتی که در بیمه عمر به سودبران بیمه نامه پرداخت می‌شود، می‌تواند یک حمایت مالی برای خانواده شما باشد. حتی اگر مدت بیمه نامه به پایان برسد اندوخته نهایی بیمه نامه در اختیار بیمه گذار قرار می‌گیرد. تمامی مزایای بیمه عمر در کنار سایر پوشش‌هایی است که با انجام این بیمه نامه شروع می‌شود.

بیمه های بازنشستگی ۵ ساله و کوتاه مدت

در سال های اخیر شرکت های بیمه با توجه به نیاز بیمه گذاران ،طرح های پنج ساله بیمه های عمر را ارائه می کنند که افراد می توانند با پرداخت حق بیمه های کوتاه مدت از مزایای بیمه ای در کنار مستمری ماهانه برخوردار شوند.

برای خرید و مشاوره آنلاین بیمه عمر با شماره زیر تماس بگیرید:

09122588623

همچنین برای سود آورتر کردن بیمه‌ نامه خود، در هر زمان می‌توانید از خدمات مشاوره بیمه آنیل یا مطالعه مقالات مرتبط با بیمه عمر و سرمایه‌گذاری در بلاگ کمک بگیرید.