بیمه عمر

خلاصه ای از بیمه عمر

بیمه عمر،یک بیمه مناسب برای سرمایه گذاری بلند مدت است.باداشتن این بیمه میتوان آینده خودتان را تضمین کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید این مقاله مربوط به بیمه عمر را مطالعه کنید.

بیمه عمر آنیل، بیمه حامی آسایش خانواده‌ی شما

بیمه عمر که به آن بیمه آتیه ساز گفته می شود، یکی از انواع بیمه اشخاص می باشد که به عنوان سرمایه گذاری جهت تامین آتیه افراد در طول زندگی ایجاد شده است.
با توجه ‌به شرایط اقتصادی موجود، داشتن یک پس‌انداز مناسب برای دوران بازنشستگی و همچنین تأمین نیازهای خانواده در سال‌ های آینده اهمیت زیادی دارد. هزینه‌هایی مثل هزینه تحصیل، ازدواج و راه‌اندازی کسب و کار فرزندان و در کنار آن مخارج زیاد زندگی ، اهمیت داشتن یک پشتوانه مالی محکم را بیش از پیش مشخص می‌کند.
در بیمه آنیل افراد با پرداخت مبلغ معینی به عنوان حق‌ بیمه، علاوه بر سرمایه‌ گذاری با سود تضمینی، از پوشش‌های متنوع و کاربردی هم بهره‌مند می‌شوند. در واقع بیمه عمر یک پشتوانه مالی محکم برای دوران پیری، بازنشستگی یا بعد از فوت برای بازماندگان است.
بیمه آنیل علاوه بر این که به عنوان یک سرمایه گذاری در نظر گرفته می شود، در زمان بروز بیماری های خاص، از کار افتادگی، نقص عضو و فوت شخص نیز می تواند فرد یا افراد تحت تکفل او را یاری کرده و هزینه های مربوطه را تامین نماید.

شرایط بیمه عمر آنیل

 

معمولا شرکت‌های بیمه برای ثبت‌نام شرایط و محدودیت‌هایی دارند. به‌طور کلی شرایط بیمه ی عمر آنیل بیشتر شامل موارد زیر است :

محدوده سنی برای بیمه عمر آنیل

 

تقریبا در همه شرکت‌های بیمه ، همه افراد از بدو تولد تا ۷۰ سال (حتی در بعضی از شرکت ها تا ۹۰ سالگی می‌توانند بیمه عمر خریداری نمایند )، اما برای استفاده از برخی از پوشش‌ها از قبیل انواع مریضی و از کار افتادگی و پوشش فوت در اثر حادثه در بعضی از شرکت‌ها محدودیت‌هایی وجود دارد.

مبلغ حق بیمه عمر

 

در بیمه آنیل ، حق بیمه ثابت و مشخصی وجود ندارد و هر شخص می‌تواند با توجه‌ به شرایط مالی خود، مبلغی را به‌ عنوان حق بیمه انتخاب کند و آن را به‌ شکل ماهانه، سه ماهه، شش ماهه یا یک ساله پرداخت کند، به عنوان مثال بهتر است افراد شاغل، 10 درصد درآمد سالیانه خود را به بیمه عمر اختصاص دهند و حق بیمه خود را به ‌صورت سالانه پرداخت کنند.

مدت قرارداد بیمه عمر

 

مدت قرارداد بیمه‌های عمر هم می‌تواند از 5 سال تا 30 سال (نهایتاً تا 106 سالگی) متغیر باشد. هر چه مدت قرارداد افزایش پیدا کند، سرمایه بیشتری به بیمه‌ شده تعلق خواهد گرفت .

قرارداد بیمه عمر کوتاه مدت بهتر است یا بلند مدت؟

 

بیمه عمر حدود ۵ سال بعد از شروع قرارداد به سود‌دهی می‌رسد. هرچه طول مدت قرارداد بیمه عمر بیشتر باشد، سود بیشتری خواهد داشت. به همین دلیل ما خرید بیمه عمر بلند مدت را پیشنهاد می‌کنیم. البته در طول مدت قرارداد همواره امکان فسخ بیمه‌نامه وجود دارد .

مزایای بیمه عمر آنیل و سرمایه‌گذاری

 

بیمه نامه عمر علاوه بر سرمایه گذاری و پوشش‌های بیمه‌ای که دارد، مزایای مهم دیگری را برای بیمه گذاران فراهم می‌نماید، برخی از مزایای بیمه آنیل به ترتیب زیر می‌باشد :

سرمایه گذاری با سود مشارکت بالا

 

پرداخت سود مشارکت بالا در انواع بیمه‌های عمر، سرمایه گذاری امنی را برای دارندگان بیمه عمر ارائه می‌نماید. سرمایه گذاری در کنار پوشش‌های بیمه‌ای می‌تواند بیمه نامه ارزشمندی را برای فرد بیمه شده فراهم نماید. یکی از مزایای سرمایه گذاری بیمه عمر آنیل داشتن سود مرکب در بیمه عمر و سرمایه گذاری است .

سرمایه فوت بیمه عمر

 

مهمترین پوشش و مزیت بیمه آنیل داشتن پوشش سرمایه فوت می‌باشد. این پوشش برای همه دارندگان بیمه عمر از لحظه پرداخت حق بیمه فعال می‌شود.

دریافت وام بدون ضامن بیمه آنیل

 

دریافت وام از محل اندوخته بیمه عمری که با پرداخت حق بیمه عمر شکل گرفته از برترین مزایای بیمه عمر آنیل است. شما می‌توانید در صورت نیاز ۹۰ تا ۱۰۰ درصد ارزش بازخریدی اندوخته بیمه نامه خود را وام دریافت کنید. پوشش های بیمه ای شما در زمان دریافت وام برقرار است و بدون نیاز به ضامن و وثیقه امکان دریافت وام برای همه بیمه گذاران وجود دارد.

معافیت مالیاتی بیمه عمر

 

سرمایه‌ای که در بیمه نامه های عمر پس انداز می شود، به هر میزان که باشد از معافیت مالیاتی برخوردار هستند و حتی در صورت فوت وی سرمایه فوت به همراه اندوخته به سودبر بیمه نامه پرداخت می‌شود بدون این که نیاز به انحصار وراثت داشته باشند.

بازخرید بیمه عمر

 

امکان بازخریدی برای بیمه های عمر همه شرکت‌های بیمه قبل از اتمام مدت بیمه نامه وجود دارد. با بازخریدی بیمه نامه همه تعهدات بیمه نامه به اتمام می‌رسد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که بازخریدی بیمه نامه قبل از رسیدن بیمه نامه به دوره سوددهی از نظر اقتصادی اصلا به صرفه نمی‌باشد.این نکته را حتما در نظر بگیرید که بیمه نامه عمر یک بیمه نامه بلند مدت است و سوددهی این بیمه نامه در بازه زمانی طولانی شکل می‌گیرد. با بازخریدی بیمه نامه دیگر هیچ پوشش بیمه‌ای برای شما وجود ندارد

برداشت از اندوخته بیمه عمر

 

برداشت از اندوخته یکی از مزایای بیمه عمر آنیل می‌باشد که بیمه گذار می‌تواند از محل اندوخته خود برداشت از اندوخته نماید. در زمان برداشت از اندوخته همه پوشش‌های بیمه‌ای برای فرد برقرار می‌باشد.

امکان تعریف بازنشستگی بیمه آنیل

 

داشتن بازنشستگی در پایان مدت بیمه نامه، یکی از مهمترین مزایای بیمه عمر آنیل می‌باشد که برخی از شرکت‌های بیمه این طرح را برای دارندگان بیمه عمر ارائه می‌کنند.در ضمن بیمه‌شده می‌تواند علاوه بر امکان سرمایه‌گذاری برای روزهای بازنشستگی از دیگر پوشش‌های بیمه‌نامه هم استفاده کند. شرایط استفاده از مستمری بیمه عمر طبق قرارداد شما است؛ یعنی مانند دیگر طرح‌ها بعد از اتمام مدت معین شده برای پرداخت حق بیمه، پرداخت مستمری آغاز می‌شود.

بیمه عمر

آیا بعد از عقد قراردادبیمه عمر،میتوان مدت زمان آن را تغییر داد؟

 

بله.امکان افزایش و کاهش مدت زمان بیمه عمر کاملا امکان پذیر است. ابتدا شخص درخواست خودرا مطرح میکند. درصورت تایید شرکت بیمه،مدت زمان بیمه عمر افزایش میابد.

بعد از عقد قرارداد بیمه، میتوان پوشش بیمه ای حذف یا اضافه کرد؟

 

بله.در ابتدا بیمه گذار درخواست خود را مبنی بر حذف یا افزایش پوشش بیمه مطرح میکند درصورت تایید بیمه،موارد تغییرمیکند.نکته مهم اینکه در صورت افزایش یا کاهش،حق بیمه پرداختی متفاوت میشود.

بعد از عقد بیمه،امکان تغییر شرکت بیمه و بیمه گذار هست؟

 

امکان تغییر بیمه گذارنیست چون هر بیمه مناسب سن و سلامتی هر شخص صادرشده است اما امکان تغییر بیمه هست.

برای سود آورتر کردن بیمه‌ نامه خود، در هر زمان می‌توانید از خدمات مشاوره بیمه آنیل یا مطالعه مقالات مرتبط با بیمه عمر و سرمایه‌گذاری در بلاگ کمک بگیرید.

 

برای خرید و مشاوره رایگان در رابطه با بیمه عمر با این شماره تماس بگیرید:

۰۹۱۲۲۵۸۸۶۲۳