شرایط دریافت وام بیمه عمر

شرایط دریافت وام بیمه عمر

یکی از حقوق بیمه‌گذاران بیمه عمر در استفاده از اندوخته بیمه‌نامه، دریافت وام از اندوخته است. این مزیت بیمه عمر باتوجه‌به بلندمدت بودن بیمه‌نامه، این امکان را به بیمه‌گذار می دهد تا در طول مدت بیمه‌ و قبل از سر رسید آن، از اندوخته بیمه‌نامه خود وام بگیرد. به این صورت بیمه‌گذار می‌تواند در صورت نیاز مالی به جای بازخرید کردن بیمه‌نامه، از دریافت وام از اندوخته خود استفاده نماید.

نکته: بدون نیاز به بازخرید بیمه عمر می‌توانید، وام دریافت کنید.

شرایط دریافت وام بیمه عمر:

1- به هیچ ضامنی احتیاج نیست.
2- بعد از تسویه وام قبلی، به دفعات می‌توانید از اندوخته بیمه عمر خود وام دریافت کنید.(همپنین می‌توانید نحوه افزایش اندوخته بیمه عمر را در بلاگ آنیل مطالعه کنید.)
3- برای دریافت وام، هیچ قسط عقب افتاده‌ای نباید داشته باشید.
4- سود متعلق به وام بیمه عمر حداکثر 4 درصد بیشتر ازسود تضمینی متعلق به بیمه نامه عمر است.

وام بیمه عمر ایران

برای دریافت وام بیمه عمر ایران می‌توانید به نمایندگی های بیمه ایران در سراسر کشور مراجعه کنید. بیمه عمر ایران در دو زمینه گروهی و انفرادی ارائه می‌شود. بیمه عمر انفرادی شامل طرح‌های بیمه عمر زمانی، بیمه تمام عمر، بیمه تأمین آتیه فرزندان و بیمه تامین هزینه جهیزیه است.
همچنین بیمه عمر کارکنان دولت، زیر مجموعه بیمه عمر گروهی ایران است. علاوه بر طرح‌های ذکر شده، بیمه ایران طرح‌هایی ویژه ازجمله بیمه جامع زندگی و بیمه مان ارائه داده‌است. بیمه ایران با صدور 626, 290 بیمه‌نامه بیمه عمر در سال 96، 25 درصد کاهش در تعداد بیمه‌نامه‌های عمر صادر شده نسبت به سال 95 داشته است و رتبه دوم را از نظر تعداد بیمه‌نامه‌ی عمر، در بین دیگر شرکت‌های بیمه کسب کرده است.

مدارک لازم برای گرفتن وام بیمه عمر ایران:

برای گرفتن وام بیمه عمر ایران می‌توانید به نمایندگی‌های طرف قرارداد بیمه عمر یا شعبه‌های مرکزی بیمه ایران در سرتاسر ایران مراجعه کنید. فرم مورد نیاز را پر کرده و سند بیمه‌نامه عمر را به‌ همراه پس‌انداز شرکت سهامی بیمه ایران به شعبه ارائه دهید. فراموش نکنید که مدارک شناسایی، شماره شبا و مدارک درخواستی وام را نیز به همراه داشته باشید.

شرایط دریافت وام بیمه عمر ایران:

مقدار وام پرداختی، 90 درصد ارزش بازخریدی اندوخته بیمه عمر است که باید دو سال از بیمه نامه عمر شما گذشته باشد‌ و حداکثر طی 36 قسط یا سه سال امکان بازپرداخت وام وجود دارد.

وام بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر این شرکت در دو رشته بیمه عمر به شرط فوت و بیمه عمر و تامین آتیه ارائه می‌شود که در هر یک امکان دریافت وام وجود دارد. بیمه پاسارگاد 757، 765 تعداد بیمه‌نامه عمر درسال 96 صادر کرده‌ است که این تعداد 6/35 درصد نسبت به سال 95 کاهش داشته‌ است. با مقایسه مقدار فروش بیمه عمر در بیمه پاسارگاد با دیگر شرکت‌های بیمه‌ متوجه این موضوع می‌شویم که بیمه پاسارگاد در این رشته از بیمه مخاطبان بیشتری نسبت به سایر شرکت‌های بیمه دارد.

مدارک لازم برای وام بیمه عمر پاسارگاد

برای گرفتن وام بیمه عمر پاسارگاد، باید مدارک زیر را آماده کنید و بعد اقدام به دریافت آن کنید.

فرم وام
کپی دفترچه حساب بانکی
کپی آخرین پرداخت دفترچه بیمه نامه

شرایط وام بیمه عمر پاسارگاد

مقدار وام پرداختی حداکثر 90 درصد ارزش بازخریدی اندوخته بیمه عمر است که باید حداقل 6 ماه از تاریخ شروع بیمه‌نامه گذشته باشد و حداکثر طی 60 قسط یا 5 سال امکان بازپرداخت وام وجود دارد.

نکته: برای دریافت وام بیمه عمر پاسارگاد مبلغ اندوخته و ارزش بازخریدی بیمه‌نامه نباید کمتر از 2000000 ریال باشد. زمان بازپرداخت قسط‌های وام بیمه عمر پاسارگاد حداکثر 60 ماه است. البته تاریخ آخرین قسط وام نباید از تاریخ انقضای بیمه‌نامه بیشتر باشد، یعنی اگر مدت بیمه‌نامه 10 سال و کمتر است مدت بازپرداخت وام حداکثر 4 سال خواهد بود. برای بیمه‌نامه‌های بیشتر از 10 سال هم مدت بازپرداخت وام حداکثر 5 سال است. روش پرداخت اقساط وام هم می‌تواند ماهانه، 3 ماهه، 6 ماهه، سالانه و یکجا باشد.

خرید بیمه عمر از شرکت آنیل

شرکت آنیل، با مشاوره رایگان می‌تواند به شما کمک کند به راحتی بین انواع مختلف بیمه عمر، بیمه عمر مناسب خود را انتخاب کنید. خرید بیمه عمر از آنیل
به راستی که انتخاب بهترین بیمه عمر برای افراد مختلف سخت است، اما آنیل می‌تواند این کار را برای شما آسان کند. به عنوان یک مرکز مشاوره و انتخاب بیمه، با ارائه مشاوره رایگان، دقیق و بی‌طرفانه شما را در انتخاب بهترین بیمه عمر راهنمایی می‌کند.

برای خرید و فروش بیمه عمر و سرمایه گذاری با شماره زیر تماس بگیرید:

09122588623

همچنین برای سود آورتر کردن بیمه‌ نامه خود، در هر زمان می‌توانید از خدمات مشاوره بیمه آنیل یا مطالعه مقالات مرتبط با بیمه عمر و سرمایه گذاری در بلاگ کمک بگیرید.